Adm. Direktør

Bo Jensen

Adm. Direktør

+45 2080 2404

bo@studio1-2.dk

mona@studio1-2.dk

Mona Troelsen

Projektleder

+45 2268 9396

mona@studio1-2.dk

torben@studio1-2.dk

Torben Allan Mikkelsen

Kunderelationschef

+45 2267 7607

torben@studio1-2.dk

morten@studio1-2.dk

Morten Fog

Fotograf

+45 4119 7980

morten@studio1-2.dk

Troels Timann Esmarch

Fotograf

+45 9712 8666

troels@studio1-2.dk

Frederik Maj

Fotograf

+45 9712 8666

frederik@studio1-2.dk

Paul H. Yonson

Fotograf

+45 9712 8666

paul@studio1-2.dk

Allan Thomsen

Redigeringstekniker

+45 9712 8666

allan@studio1-2.dk

Kristian Fjord

Redigeringstekniker

+45 9712 8666

fjord@studio1-2.dk

Anders Davidsen

Fotograf

+45 9712 8666

anders_d@studio1-2.dk

Claus Rud Jensen

Fotograf

+45 9712 8666

rud@studio1-2.dk

Katrine Isaksen

Fotograf

+45 9712 8666

katrine@studio1-2.dk

Brian Stegmann

Teknisk alt mulig mand

+45 9712 8666

brian@studio1-2.dk

Michael Lyck Poulsen

Fotograf

+45 9712 8666

michael@studio1-2.dk

Rasmus Krieger Jensen

Fotograf

+45 9712 8666

rasmus@studio1-2.dk

Magdalena Wyszynska

Fotograf/Redigeringstekniker

+45 9712 8666

magdalena@studio1-2.dk

KONTAKT

Du er altid velkommen hos Studio 1-2

Studio 1-2 hylder det gode samarbejde, og vi er altid interesseret i at høre fra dig, hvis du har en god idé eller mangler rådgivning til et visuelt projekt – det være sig video, reklamefilm eller foto.

Studio 1-2
Teglvænget 29
7400 Herning

CVR.nr: 29632731

Telefon: +45 9712 8666
Email: mail@studio1-2.dk

RING ELLER SKRIV TIL OS HER

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!