Adm. Direktør

Bo Jensen

Kreativ Chef

+45 2080 2404

bo@studio1-2.dk

Jan Højsgaard

Adm. Direktør / CEO

+45 2543 1007

jan@studio1-2.dk

Thomas Mygind

Executive Creative Producer

+45 9712 8666

thomas@studio1-2.dk

mona@studio1-2.dk

Mona Troelsen

Projektleder

+45 2268 9396

mona@studio1-2.dk

morten@studio1-2.dk

Morten Fog

Fotograf

+45 4119 7980

morten@studio1-2.dk

Katrine Brønd

Fotograf / Stylist

+45 9712 8666

katrine@studio1-2.dk

Claus Rud Jensen

Fotograf / OB Producer

+45 9712 8666

rud@studio1-2.dk

Michael Lyck Poulsen

Fotograf

+45 9712 8666

michael@studio1-2.dk

Troels Timann Esmarch

Fotograf

+45 9712 8666

troels@studio1-2.dk

Frederik Maj

Fotograf / Droneoperatør

+45 9712 8666

frederik@studio1-2.dk

Kristian Fjord

Producer / Editor

+45 9712 8666

fjord@studio1-2.dk

Allan Thomsen

Editor

+45 9712 8666

allan@studio1-2.dk

Rasmus Krieger Jensen

Fotograf

+45 9712 8666

rasmus@studio1-2.dk

Anders Davidsen

Fotograf

+45 9712 8666

anders_d@studio1-2.dk

Nicolaj Bøndergaard Madsen

Fotograf

+45 9712 8666

nicolaj@studio1-2.dk

Anne-Frida Andersen

Fotograf

+45 9712 8666

frida@studio1-2.dk

Brian Stegmann

Teknisk alt mulig mand

+45 9712 8666

brian@studio1-2.dk

Karin Fallah

Fotograf

+45 9712 8666

karin@studio1-2.dk

Emil Nørgaard

Fotograf

+45 9712 8666

emil@studio1-2.dk

KONTAKT

Du er altid velkommen hos Studio 1-2

Studio 1-2 hylder det gode samarbejde, og vi er altid interesseret i at høre fra dig, hvis du har en god idé eller mangler rådgivning til et visuelt projekt – det være sig video, reklamefilm eller foto.

Studio 1-2
Teglvænget 29
7400 Herning

CVR.nr: 29632731

Telefon: +45 9712 8666
Email: mail@studio1-2.dk

RING ELLER SKRIV TIL OS HER

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!